View Łukasz Herman's LinkedIn profileView my profile

statystyki www stat.pl

Blog > Komentarze do wpisu

Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Dawno tu nic nie pisałem, co nie oznacza w żadnym wypadku że zapomniałem o tym blogu i zrezygnowałem z jego prowadzenia. Niestety trudno jest rozciągnąć dobę by znaleźć czas na niektóre rzeczy, tym bardziej gdy ma się utrudniony dostęp do sieci.

Co się ze mną działo?

W kwietniu skończyłem szkołę (LO), a w maju pisałem matury. Tak więc było trzeba wziąć się za powtarzanie materiału, tym bardziej że prawie wszystkie matury miałem na poziomie rozszerzonym (czyli angielski, matematyka i oczywiście informatyka). Niestety po maturach nie miałem za dużo czasu na odpoczynek, ponieważ czekał na mnie jeszcze egzamin wstępny z fizyki na PWr (ponieważ nie zdawałem fizyki na maturze, a jednak parę punktów zawsze się przyda). Egzamin napisałem, w tym samym tygodniu pojeździłem jeszcze sobie po świecie. Miałem szkolenie z zarządzania projektami informatycznymi, rozmowę kwalifikacyjną. No i wszystko daleko od domu, tak że więcej czasu spędziłem w pociągach niż przed komputerem...

Do tego doszedł jeszcze ITCore, przy którym coś trzeba też zrobić, a czasu coraz mniej. W tej chwili coraz lepiej się zapowiada, oraz są bardzo ciekawe pomysły na jego popularyzację. A i nowa funkcjonalność się pojawi, która miejmy nadzieję zostanie przyjęta z entuzjazmem społeczności. Niedługo rozpoczną się testy, w których będzie mógł wziąć udział każdy, kto wyrazi taką chęć. Ale trzeba pamiętać, że będzie to wymagało również trochę dyscypliny, bo nie chodzi tylko o to by sobie poklikać, ale również sprawdzić implementację funkcjonalności i wyłapać wszelkie błędy. Po więcej informacji odsyłam na WSS.pl

Co więcej, tydzień temu wyprowadziłem się do Warszawy, gdzie teraz pracuję, oczywiście w branży :) I tu sytuacja wygląda tak, że w pracy mam dostęp do internetu, ale raczej nie ma czasu by robić coś więcej niż sprawdzić pocztę. A laptopa nie mam żeby po godzinach móc coś zrobić (z małymi wyjątkami), tak więc tylko w weekend jak wracam do domu mam w miarę normalny dostęp do wszystkiego.

Ciężki rok się zapowiada, ponieważ w Warszawie posiedzę jeszcze co najmniej do października, a później do Wrocławia na studia, a bardzo prawdopodobne, że wezmę sobie jeszcze jakąś szkołę policealną w trybie zaocznym by był jeszcze większy hardkor ;-)

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie jakoś się ułożę i wymyślę jakiś lepszy dostęp do internetu i wrócę do pisania na blogu, bo jest o czym.

sobota, 07 lipca 2007, hermanluk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Mariusz Kedziora, *.aster.net.pl
2007/07/07 18:32:29
Jak dobrze, ze sa RSSy i nawet jak dlugo ktos nie pisze to i tak w koncu tresc dotrze :)

A co ciekawego teraz w Warszawie bedziesz robil w branzy?
-
hermanluk
2007/07/08 12:42:55
Będę zajmował się lokalizacją (testami) softu pewnej dużej korporacji.
Soft skierowany na rynek korporacyjny, więc będzie ciekawie :)