View Łukasz Herman's LinkedIn profileView my profile

statystyki www stat.pl

Blog > Komentarze do wpisu

Premiera Windows Vista i Office 2007

30. stycznia 2007 to data premiery obu produktów: Visty i Office'a. Już dzisiaj o 22:45 czasu polskiego rozpocznie się transmisja z tego wydarzenia.

Czy będzie to wydarzenie historyczne? W zasadzie to każdy kto chciał, mógł już się zapoznać z Vistą i nowym pakietem biurowym, więc nie powinniśmy się spodziewać jakichś nowych zaskakujących informacji. Mimo wszystko gdyby ktoś chciał zobaczyć premierę na własne oczy, to będą udostępnione streamingi w 3 różnych prędkościach:

 • Wersja 100 kbit/s
 • Wersja 220 kbit/s
 • Wersja 500 kbit/s
poniedziałek, 29 stycznia 2007, hermanluk

Polecane wpisy

 • Singularity - system za darmo od MSa

  Aż dziwne, że wcześniej nie pisałem na blogu o projekcie Singularity (tylko raz wspomniałem o nim). A chyba warto coś o nim wiedzieć. W 2003 roku pojawiła się

 • Zaczęło się... czyli HHH

  Dzisiaj oficjalna premiera Windows Server 2008, SQL Server 2008 i Visual Studio 2008. Czyli szumnie zapowiadana akcja Heroes Happen Here. A przy okazji komiks :

 • Wystartowali - Śląska Regionalna Grupa Microsoft

  W czwartek 7. lutego odbyło się spotkanie inauguracyjne Śląskiej Regionalnej Grupy Microsoft. Zainteresowanie było spore i można jak najbardziej zaliczyć je do

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Vista już jest z wilk stepowy
odtrąbiono początek sprzedaży nowego systemu Microsoftu. klikając sobie co nieco w niego - na moim komputerze nie chciało mi się go stawiać - stwierdziłem, że stał się ładniejszy np. Aero i inne zabawki choć to bardzo subiektywne odczucie , jakby ... »
Wysłany 2007/01/30 22:15:24